ElitechipLeagues and CupsIV LLiga Elitechip 2019

IV LLiga Elitechip 2019

Resultados Provisionales

Lliga oberta a tothom que entri habitualment a www.elitechip.net, tingui e-mail i tingui chip groc en propietat.

Puntuaran totes les proves detallades al calendari de la Lliga. El calendari serà per anys naturals, o sigui començarà a la primera cursa de l’any i acabarà amb les Sant Silvestres de les curses que figurin en el calendari de Elitechip.net, en aquest calendari estarà especificat el tipus de cursa, puntuació per recorreguts.Els lliuraments de premis s’efectuaran a un lloc a determinar, i dins el mes de gener, on es repartiran els trofeus als guanyadors.

ajuda'ns a valorar la nostra lliga 2019 responent una petita enquesta aquí

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 23/03/2020
Loading...
Pos. Chip Nombre Año Sexo Pos-Cat T1 T2 D1 D2 D3 D4 S1 S2 S3 S4 S5 S6 Penal. Total
1
HE8...
M.Antònia Rosselló Oliver
Marga Roig Training
1980
F
1-F35
Urban Race 11km
300
Ses Paparres 10
268
Pla de na Tesa 7k
200
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
200
Vermada
200
Arran de Mar 10
199
Pere Pixedis
100
Cas concus
100
5km M.Salut
100
Col Balmes
100
Mancorina
99
Quart M Manacor
97
0
1,966
2
DY5...
Margarita Adrover Varela
C.A. Inca Iberostar
1987
F
1-F30
Sa Llego
300
Marinera
297
Urban Race 6km
200
Malalts de Turmell 11k
198
Fira Campos 12k
188
10k Palma
169
4k Santanyi
100
Ses Paparres 4
100
Sant Salvador
100
Fira Arta
100
10 km Porreres 2019
100
Milla Andratx
100
15
1,939
3
HD9...
Beatriz Bastia Sanchez
1991
F
2-F30
Feim KM
287
MM Palma
258
MM capdepera
200
Sa Riba
199
Sa Quarterada
189
Pla de na Tesa 7k
186
Campanet
100
Alhzeimer pollença
100
Caimari
100
Cas concus
98
Total Rostoll 9,2
97
Trencadors
96
15
1,898
4
HT9...
Niní Preto Fernández
Menorca Trail Club Es Caste
1978
F
1-F40
Juaneda 8km
291
MM Pollença
286
C. ferro 27k
200
Serra Nord
195
Consell
183
VIII Mitja Marató Porreres
166
Alzheimer-reto vertical
100
Mitja Els Llombards
100
Siurell 5k
100
Trapa Trail
97
Desafio Fas 43k
88
Lluc-Terra
83
0
1,893
5
DK0...
Tamara Edo Solera
Blue Tribe
1989
F
3-F30
Marinera
300
Sa Llego
267
KSI1000
200
Millor Junts
200
Colonia SJ-Ses Salines
200
s'è 16km
177
AECC Mallorca
100
Trapa Trail
95
Calonge
94
Desafio Fas 43k
85
Puigpunyent 7,2 K
84
Felanitx Xtrem
84
0
1,889
6
DT7...
Miriam Thelen
1984
F
2-F35
Urban Race 11km
288
MM Pollença
273
SS Can Picafort
200
MM capdepera
189
Arran de Mar 10
187
VIII Mitja Marató Porreres
170
Alhzeimer pollença
99
Quart M Manacor
92
Fira Arta
90
8k Santanyi
90
Cala d'Or
88
Calonge
87
0
1,857
7
BC6...
Immaculada Ramis Ramis
.+Qtrail
1972
F
1-F45
Ses Salines-Colonia SJ
277
LX Cursa Soller
248
MM Formentera
198
Sa Quarterada
197
Vermada
191
s'è 16km
173
Trapa Trail
100
Siurell 11 k
100
Trencadors
96
Prevencio Suicidi
86
Sant Juniper
85
Sencelles
82
15
1,823
8
VX6...
Margalida Roig Carrió
Marga Roig Training
1989
F
4-F30
Urban Race 11km
288
Ser Runner 10k
230
Arran de Mar 10
200
Vermada
188
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
188
s'è 16km
166
La Beata
100
III Run 4 ELA 2019
100
Mancorina
100
Praxedis-Petra 8,5k
96
Cala d'Or
89
Quart M Manacor
88
15
1,823
9
HZ3...
Isabel Maria De Fuertes Jaume
Triatlo Porto Colo
1972
F
2-F45
Urban Race 11km
278
Ses Paparres 10
240
Sa Riba
200
Consell
186
VII Pujada a Sant Nofre
183
10km Bombers de Mallorca
150
Total Rostoll 9,2
100
Villafranca 13,3 k
96
10,5 km M.Salut
93
Nocturna Sant Andreu
92
Dona Santanyi
92
Praxedis-Petra 8,5k
91
0
1,806
10
DR9...
Maria Antonia Gelabert Munar
ACTN3 - Endurance T
1982
F
3-F35
MM Pollença
295
Ses Paparres 10
277
Fira Campos 12k
173
s'Hostal de Montuiri
160
Urban Race 6km
159
s'è 16km
158
10,5 km M.Salut
100
Malalts de Turmell 6 k
100
Villafranca 8 k
100
Manacor 5
100
Son servera 5k
100
Serra XS
100
30
1,795
11
DY3...
Antonia Roca Juan
.+Qtrail
1966
F
1-F50
Ses Paparres 10
242
Sa Llego
232
Arran de Mar 10
193
Castro Lupino
192
Vermada
176
Mal-Pas
166
Trapa Trail
97
Villafranca 13,3 k
94
Desafio Fas 17k
93
Cala d'Or
88
Dona Santanyi
87
Llombards
85
0
1,752
12
DW5...
Rosa López Gonzalo
.+Qtrail
1973
F
3-F45
Feim KM
278
MM Pollença
269
SaPobla 21
200
MM capdepera
184
Ser Runner 5k
170
s'è 16km
144
Alqueria 22
100
Romeria Coco
98
Siurell 11 k
90
Campanet
90
Costitx 9
86
Lluc-Terra
66
30
1,749
13
DK5...
Xisca Barceló
Triatlo Porto Colom Herbes Tunel
1976
F
2-F40
Ses Salines-Colonia SJ
300
Urban Race 11km
293
VII Pujada a Sant Nofre
200
s'Hostal de Montuiri
175
s'è 16km
169
Villafranca 13,3 k
100
Dona Santanyi
100
Praxedis-Petra 8,5k
100
Nocturna Sant Andreu
100
Felanitx Xtrem
100
Desafio Fas 17k
100
0
1,738
14
HT1...
Maria Llinas
Marga Roig Training
1989
F
5-F30
Urban Race 11km
272
Ser Runner 10k
229
Vermada
185
VII Pujada a Sant Nofre
176
Arran de Mar 10
175
s'è 16km
162
Alzheimer-reto vertical
96
Villafranca 8 k
89
Quart M Manacor
88
Calonge
88
8k Santanyi
88
Praxedis-Petra 8,5k
86
30
1,710
15
DY3...
Cristina Campins Reus
Marga Roig Training
1978
F
3-F40
Ses Paparres 10
236
Ser Runner 10k
230
Vermada
185
VII Pujada a Sant Nofre
177
s'è 16km
166
Urban Race 6km
162
III Run 4 ELA 2019
97
Alzheimer-reto vertical
96
5km M.Salut
92
Mancorina
91
Villafranca 8 k
89
8k Santanyi
88
15
1,700
16
DK8...
Lara Huertas
1991
F
6-F30
Ses Paparres 10
260
Marinera
257
10k Pollença
200
Sa Quarterada
199
Sa Riba
189
Millor Junts
168
Desafio Fas 17k
88
10,5 km M.Salut
88
PortoPetro
83
C. ferro 13,5K
82
Agora Portals
77
0
1,697
17
HD0...
María Julia Mera Morales
Altura-Sports Lloset
1972
F
4-F45
Juaneda 8km
281
Ses Paparres 10
233
Castro Lupino
200
Serra Nord
197
s'è 16km
161
Romeria Coco
100
FART 74
100
Trapa Trail
96
10,5 km M.Salut
93
Felanitx Xtrem
93
Desafio Fas 43k
93
0
1,651
18
DW3...
Annie Brown
1962
F
1-F55
Feim KM
257
Ses Salines-Colonia SJ
243
Sa Quarterada
168
Pla de na Tesa 7k
165
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
162
10km Menorca 2019
144
Siurell 5k
88
Nocturna Sant Andreu
83
SaPobla 10
81
PortoPetro
70
8 I Mig
70
Sencelles
69
0
1,604
19
DZ3...
Nuria Pérez Solanas
C.A. Fidipides
1973
F
5-F45
LX Cursa Soller
300
Mal-Pas
200
Fira Campos 12k
200
s'è 16km
200
CampusSport 10k
100
MM Fornells
100
Sencelles
100
Puigpunyent 7,2 K
100
10k capdepera
100
Agora Portals
100
0
1,500
20
DN8...
Carmen Munar Fernández
Diana Athletic Club
1978
F
4-F40
Juaneda 8km
276
Ses Salines-Colonia SJ
263
MM Formentera
186
Vermada
171
10km Menorca 2019
154
s'è 16km
145
Siurell 5k
96
AECC Mallorca
85
SaPobla 10
82
0
1,462
21
HD2...
Maria Antonia Nieto Fullana
Physio-Run Guiem Du
1990
F
7-F30
Ses Paparres 10
242
Sa Llego
221
KSI1000
177
Malalts de Turmell 11k
153
Son servera 10k
148
C. ferro 13,5K
94
Felanitx Xtrem
91
Quart M Manacor
90
Sant Juniper
81
Sant Salvador
78
Tro 14km
74
0
1,454
22
BC2...
Cristina Serrano Alvarez
1985
F
8-F30
Marinera
269
Ses Paparres 10
248
Millor Junts
175
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
174
CampusSport 5 k
100
Costitx 4,5
100
Desafio Fas 17k
93
C. ferro 13,5K
90
8k Llogarets
88
Sencelles
80
0
1,420
23
DZ2...
Juana María Perea Pérez
Club Atletismo Sporting
1975
F
5-F40
Feim KM
300
Juaneda 8km
300
Espases 8
162
s'è 16km
160
10k Palma
157
10km Bombers de Mallorca
150
8k La Savina
100
Prevencio Suicidi
86
0
1,416
24
HT1...
Francisca Villalonga Ramonell
Altura-Sports Llos
1972
F
6-F45
SS Inca
243
Sa Llego
241
Vermada
175
s'è 16km
164
Espases 8
146
Mal-Pas
140
Arran de Mar 5k
83
Caimari
79
Capdepera -St Bartomeu
68
Sant Salvador
68
0
1,411
25
DT0...
Marina Salvà
Blue Tribe
1965
F
2-F50
Sa Llego
243
Ses Paparres 10
238
Vermada
172
s'è 16km
147
s'Hostal de Montuiri
147
Malalts de Turmell 11k
140
Desafio Fas 17k
85
Calonge
77
10 km Porreres 2019
73
Lluc-Terra
73
0
1,400
Publicidad
© Elitechip, 2008-2022, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net