Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Mou-Te Running Club [B. Tristancho i G. Duran]
Guiem Duran |
Carrera |
|
Benjamín Tristancho |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Mou-Te Running Club Women [A. Marti i C. Jaume]
Catalina Jaume |
Carrera |
|
Aina Marti |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Los 2 Mosqueteros [F. Bareiss i J. Forteza ]
Joan Forteza |
Carrera |
|
Felix Bareiss |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: A. Barceló i M. Ginard
Adrià Barceló |
Carrera |
|
Martí Ginard |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Loga [A. Gallardo i A. Lozano]
Aina Lozano |
Carrera |
|
Alex Gallardo |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Infineathai [M. Deya i M. Marmol]
Maria Magdalena Deya |
Carrera |
4000 m. |
Manel Marmol |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Valentinos [J. Riera i S. Lopez]
Sergi Lopez |
Carrera |
4000 m. |
Joan Riera |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Nhoa Estilista [A. Gonzalez i B. Cantallops]
Bartolomé Cantallops |
Carrera |
|
Ana Maria Gonzalez |
Carrera |
4000 m. |
Bartolomé Cantallops |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Los Apañaos [C. Labrador i M. Moreno]
Miguel Angel Moreno |
Carrera |
4000 m. |
Cristobal Labrador |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Grup Esportiu Caldentey [R. Galletero i J. Pou]
Rafel Galletero |
Carrera |
4000 m. |
Joan Toni Pou |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Pupilos Team [P. Nolla i M. Pujol]
Pep Nolla |
Carrera |
4000 m. |
Miquel Pujol |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: J. Lliteras i M. Bover
Maria Bover |
Carrera |
4000 m. |
Joan Lliteras |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Picapiedras [B. Morey i J. Pascual]
Bernat Morey |
Carrera |
4000 m. |
Jaime Pascual |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Los Beltran Aupa !!!! [A. Beltrán i S. Deya]
Sebasatia Deya |
Carrera |
4000 m. |
Aina Beltrán |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: M. Zarcos i X. Verd
Marina Zarcos |
Carrera |
4000 m. |
Xavier Verd |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Mitx I Mitx [G. Bordoy i T. Mascaró]
Tomeu Mascaró |
Carrera |
4000 m. |
Guillem Bordoy |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: D. Navarro i J. Binimelis
Dani Navarro |
Carrera |
4000 m. |
Jaime Binimelis |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: Bicis Sancho [S. Sureda i M. Gomila]
Sebastian Sureda |
Carrera |
4000 m. |
Maria Magdalena Gomila |
BTT |
20 Km. |
|
|
Equip: B. Gelabert i A. Llompart
Bartolome Gelabert |
Carrera |
4000 m. |
Antoni Llompart |
BTT |
20 Km. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.