|
Equip: J. Coll i A. Coll
Juan Antonio Coll |
Carrera |
2500 m. |
Adrian Coll |
Natación |
600 m. |
Juan Antonio Coll |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: M. Varon i P. Riera
Miguel Angel Varon |
Carrera |
2500 m. |
Pilar Riera |
Natación |
600 m. |
Miguel Angel Varon |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: Sandungueo Team [M. Adrover i R. Macias]
Maria Antonia Adrover |
Carrera |
2500 m. |
Rommel Macias |
Natación |
600 m. |
Maria Antonia Adrover |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: Dàtils Amb Beicon [S. Gelabert i M. Vicens ]
Sebastia Gelabert |
Carrera |
2500 m. |
Maties Vicens |
Natación |
600 m. |
Sebastia Gelabert |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: Els Magraners [I. Gómez i M. Ferrer]
Miquel Ferrer |
Carrera |
2500 m. |
Isma Gómez |
Natación |
600 m. |
Miquel Ferrer |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: B. Tristancho i G. Duran
Guiem Duran |
Carrera |
2500 m. |
Benjamín Tristancho |
Natación |
600 m. |
Guiem Duran |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: Carbono Team [Y. Núñez i M. Adrover]
Margarita Adrover |
Carrera |
2500 m. |
Yasmin Núñez |
Natación |
600 m. |
Margarita Adrover |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: C. Pocoví i V. Binimelis
Catalina Pocoví |
Carrera |
2500 m. |
Victori Binimelis |
Natación |
600 m. |
Catalina Pocoví |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: Els Mandingues [T. Muñoz i A. Comas]
Toni Muñoz |
Carrera |
2500 m. |
Antoni Comas |
Natación |
600 m. |
Toni Muñoz |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: S. Pol i C. Forteza
Sion Pol |
Carrera |
2500 m. |
Cati Mari Forteza |
Natación |
600 m. |
Sion Pol |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: D. Navarro i J. Bonilla
Dani Navarro |
Carrera |
2500 m. |
Juan Manuel Bonilla |
Natación |
600 m. |
Dani Navarro |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: Marta & Martí [M. Ginard i M. Julià]
Martí Ginard |
Carrera |
2500 m. |
Marta Julià |
Natación |
600 m. |
Martí Ginard |
Carrera |
2500 m. |
|
|
Equip: L [A. Maruffy i M. Garau]
Ana Maruffy |
Carrera |
2500 m. |
Marina Garau |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Sillocat [J. Lopez i C. Mesquida]
Josep Lopez |
Carrera |
2500 m. |
Cati Mesquida |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Un Manacorí I Un Artanenc [A. Alzamora i T. Bassa]
Tomeu Bassa |
Carrera |
2500 m. |
Aleix Alzamora |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Font [C. Font i J. Font]
Carme Font |
Carrera |
2500 m. |
Joan Miquel Font |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: M. Vicens i M. Barceló
Maties Vicens |
Carrera |
2500 m. |
Maties Vicens |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Amparito Roca [L. Masana i G. Riera]
Guillem Riera |
Carrera |
2500 m. |
Laia Masana |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Contraataque A Los Mandingas [A. Muñoz i M. Muñoz]
Ainhoa Muñoz |
Carrera |
2500 m. |
Miquel Muñoz |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: T. Font i P. Mesquida
Paula Mesquida |
Carrera |
2500 m. |
Toni Miquel Font |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Mesclats [A. Crespí i X. Soler ]
Antoni Crespí |
Carrera |
2500 m. |
Xema Soler |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Cnll Retirats I Principiants [J. Garau i M. Mut]
Mateu Mut |
Carrera |
2500 m. |
Jaume Garau |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Kika & Javi [X. Lopez i K. Forteza]
Xavier Lopez |
Carrera |
2500 m. |
Kika Forteza |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: Los Portixoleros [J. Cardona i L. Cardona]
Jaime Cardona |
Carrera |
2500 m. |
Laura Cardona |
Natación |
600 m. |
|
|
Equip: L. Nebot i M. Estelrich
Maria Estelrich |
Carrera |
2500 m. |
Lluís Nebot |
Natación |
600 m. |
|