|
Equip: Bennassar Naviliers [M. Febrer, P. Bennasar i A. Bennàssar]
Miquel Febrer |
Natación |
600 m. |
Pedro Bennasar |
BTT |
14 Km. |
Antoni Bennàssar |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: J. Baqué, A. Servera i O. Amer
Joan Carles Baqué |
Natación |
600 m. |
Antonio Servera |
BTT |
14 Km. |
Onofre Amer |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Montor [C. Tortella i G. Montalban]
Cristina Tortella |
Natación |
600 m. |
Gaizka Montalban |
BTT |
14 Km. |
Gaizka Montalban |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Malalts De Turmell [M. Munar i J. Fullana]
Miquel Marc Munar |
Natación |
600 m. |
Jeroni Pep Fullana |
BTT |
14 Km. |
Miquel Marc Munar |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: L. Martí, R. Galletero i A. Nadal
Lluc Martí |
Natación |
600 m. |
Antoni Nadal |
BTT |
14 Km. |
Rafel Galletero |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Datil [B. Solivellas, J. Grimalt i T. Vaquer]
Bartomeu Solivellas |
Natación |
600 m. |
Juaquin Grimalt |
BTT |
14 Km. |
Toni Maties Vaquer |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: C. Castro, N. Menedez i M. Serra
Nelida Menedez |
Natación |
600 m. |
Carolina Castro |
BTT |
14 Km. |
Maria Magdalena Serra |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: G. Duran, X. Duran i M. Mesquida
Mateo Mesquida |
Natación |
600 m. |
Xisco Duran |
BTT |
14 Km. |
Gabriel Duran |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: La Troika [O. Pol, A. López i P. Galmes]
Alfons López |
Natación |
600 m. |
Onofre Pol |
BTT |
14 Km. |
Pere Galmes |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Indios I Paparres [J. Sureda, A. Nebot i T. Llodra]
Toni Llodra |
Natación |
600 m. |
Amador Juan Nebot |
BTT |
14 Km. |
Juan Sureda |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: G. Roser, T. Bauça i T. Jaume
Guillem Roser |
Natación |
600 m. |
Toni Bauça |
BTT |
14 Km. |
Tomeu Jaume |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Arabella Team [S. Gonzalez, G. Caimari i G. Coll ]
Gersón Caimari |
Natación |
600 m. |
Sergio Gonzalez |
BTT |
14 Km. |
Gabriel Coll |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Perruqueria Lluis [J. Pascual, M. Sanchez i J. Garcia]
Juan Pascual |
Natación |
600 m. |
Melcior Sanchez |
BTT |
14 Km. |
Jose Luis Garcia |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: G. Rios i L. Navarro
Guillem Rios |
Natación |
600 m. |
Llorenç Navarro |
BTT |
14 Km. |
Guillem Rios |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Es Raiguer [D. Moreno, J. Moreno Cantallops i R. Cañellas ]
David Moreno |
Natación |
600 m. |
Jose Antonio Moreno Cantallops |
BTT |
14 Km. |
Rafel Cañellas |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: S. Febrer i J. Duran
Sebastià Febrer |
Natación |
600 m. |
Jaume Duran |
BTT |
14 Km. |
Sebastià Febrer |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: J. Rodríguez i A. Galvez
Adria Galvez |
Natación |
600 m. |
Julio Rodríguez |
BTT |
14 Km. |
Julio Rodríguez |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Tres Som [T. Bauza i J. Andreu]
Toni Bauza |
Natación |
600 m. |
Javier Andreu |
BTT |
14 Km. |
Toni Bauza |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Es Cervessers [J. Serra, J. Pascual i J. Pascual]
Jordi Serra |
Natación |
600 m. |
Jaime Pascual |
BTT |
14 Km. |
Jaime Pascual |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Troncoso-Man [G. Reynoso , O. Troncoso i M. Salvador]
German Reynoso |
Natación |
600 m. |
Omar Troncoso |
BTT |
14 Km. |
Manuel Salvador |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Ses Tortugues Sense Closca [P. Galmés, B. Galmes i J. Bernabé]
Jordi Bernabé |
Natación |
600 m. |
Bernat Galmes |
BTT |
14 Km. |
Pascual Galmés |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: P. Fullana, G. Bisellach i E. Sanchez
Pedro Fullana |
Natación |
600 m. |
Gabriel Bisellach |
BTT |
14 Km. |
Emma Sanchez |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Calamars [F. Vidal, D. Rigo i F. Rojas]
Francisco Vidal |
Natación |
600 m. |
Damià Rigo |
BTT |
14 Km. |
Francisco Javier Rojas |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Sa Riba Club Triatló [M. Fiol , T. Tugores i J. Picó]
Jordi Picó |
Natación |
600 m. |
Miquel Àngel Fiol |
BTT |
14 Km. |
Toni Tugores |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Sa Riba Ct Team Pro [A. Marimon i I. Ruiz]
Andreu Marimon |
Natación |
600 m. |
Ivan Ruiz |
BTT |
14 Km. |
Andreu Marimon |
Carrera |
4000 m. |
|