ElitechipLigas y CopasIV LLiga Elitechip 2019

IV LLiga Elitechip 2019

Resultados Provisionales

Lliga oberta a tothom que entri habitualment a www.elitechip.net, tingui e-mail i tingui chip groc en propietat.

Puntuaran totes les proves detallades al calendari de la Lliga. El calendari serà per anys naturals, o sigui començarà a la primera cursa de l’any i acabarà amb les Sant Silvestres de les curses que figurin en el calendari de Elitechip.net, en aquest calendari estarà especificat el tipus de cursa, puntuació per recorreguts.Els lliuraments de premis s’efectuaran a un lloc a determinar, i dins el mes de gener, on es repartiran els trofeus als guanyadors.

ajuda'ns a valorar la nostra lliga 2019 responent una petita enquesta aquí

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 23/03/2020
Cargando...
Pos. Chip Nombre Año Sexo Pos-Cat T1 T2 D1 D2 D3 D4 S1 S2 S3 S4 S5 S6 Penal. Total
1
DK4...
Pedro Olmo Rueda
C.A. Fidipides
1990
M
1-M30
Juaneda 8km
300
XIX Mitja Marató de Menorca 2019
300
SaPobla 21
200
MM Manacor
200
Espases 8
200
Colonia SJ-Ses Salines
200
AECC Mallorca
100
Prevencio Suicidi
100
Calonge
100
Llombards
100
Nocturna Sant Andreu
100
Yodeman
100
0
2.000
2
DX1...
Pep Joan Serra Pol
Club Atletisme Diaita
1991
M
2-M30
Ses Paparres 10
281
Juaneda 8km
278
Castro Lupino
200
Manacor 10
200
SS Can Picafort
200
C. ferro 27k
200
SaPobla 10
100
18k Llogarets
100
Costitx 4,5
100
Serra XS
100
Lluc-Terra
100
Alqueria 10
100
0
1.960
3
HE8...
Sergio Guerrero
Club Atletisme Son Servera
1986
M
3-M30
Urban Race 11km
288
Ser Runner 10k
281
SS Can Picafort
199
Son servera 10k
199
Sa Riba
197
Malalts de Turmell 11k
190
10k capdepera
100
La Beata
100
Praxedis-Petra 8,5k
100
Capdepera -St Bartomeu
97
8k Santanyi
96
Barcella 9,3 k
95
0
1.946
4
DW5...
Juan Alfonso Mayol Pastor
1976
M
1-M40
Marinera
280
Juaneda 8km
277
10km Bombers de Mallorca
200
VIII Mitja Marató Porreres
200
Son servera 10k
196
Fira Campos 12k
196
Malalts de Turmell 6 k
100
Mitja Els Llombards
100
5km Pollença
100
Agora Portals
99
Desafio Fas 17k
98
CampusSport 5 k
97
0
1.945
5
DY7...
José Serra Torres
Sa Raval
1982
M
1-M35
Marinera
277
XIX Mitja Marató de Menorca 2019
268
s'Hostal de Montuiri
200
Arran de Mar 10
200
Sa Riba
200
Sa Quarterada
194
Milla Ibiza 5k
100
Portus Magnus
100
XXIII PUJADA A LA MOLA
100
8k La Savina
100
Patrimoni de la Humanitat
100
5k Els Pujols
100
0
1.941
6
DY5...
Blai Ferrando
Club Triatlon HDG-Marathonia
1980
M
2-M35
Marinera
286
Feim KM
278
10k Pollença
200
10k Palma
196
Sa Quarterada
192
s'Hostal de Montuiri
192
4k Santanyi
100
Espases 4
99
Manacor 5
97
Milla Inca
97
Alqueria 10
95
Milla Binissalem
95
0
1.931
7
DG3...
Joan Frau Lladó
Mp Running
1992
M
4-M30
Ses Salines-Colonia SJ
294
LX Cursa Soller
288
Colonia SJ-Ses Salines
192
Fira Campos 12k
191
s'Hostal de Montuiri
190
VIII Mitja Marató Porreres
188
Dona Santanyi
100
Pujada Misa
100
Llombards
96
8k Santanyi
96
8 I Mig
96
Nocturna Sant Andreu
94
0
1.929
8
DW4...
Francesc Xavier Serra Vidal
Diana Athletic Club
1988
M
5-M30
Ses Salines-Colonia SJ
285
Urban Race 11km
280
SS Can Picafort
192
VIII Mitja Marató Porreres
191
10k Pollença
191
Consell
184
C. ferro 13,5K
100
Pere Pixedis
99
Total Rostoll 4,6
99
Cas concus
98
Campanet
98
La Salle Maó
96
0
1.917
9
DT0...
Pedro Marimón Camps
Els Xoriguers Club de Muntan
1975
M
2-M40
Ses Salines-Colonia SJ
287
Feim KM
275
Son servera 10k
192
VIII Mitja Marató Porreres
190
Sa Quarterada
188
Malalts de Turmell 11k
183
Col.legi Sant Pere
100
Alqueria 22
97
PortoPetro
95
8 I Mig
94
8k Santanyi
94
Llombards
92
0
1.893
10
DY2...
Llorenç Ladaria Puigserver
Policia Local Palma
1976
M
3-M40
Ses Salines-Colonia SJ
284
MM Palma
252
MM capdepera
200
10km Bombers de Mallorca
194
VIII Mitja Marató Porreres
192
Castro Lupino
189
Praxedis-Petra 8,5k
97
Dona Santanyi
97
Alzheimer-reto vertical
96
Llombards
94
Cala d'Or
94
PortoPetro
93
0
1.888
11
DT0...
Antonio Marti Martin
C.A. Fidipides
1973
M
1-M45
Marinera
279
Ses Paparres 10
265
Son servera 10k
194
Fira Campos 12k
192
Sa Riba
188
MM Manacor
180
Siurell 11 k
100
10,5 km M.Salut
98
Mitja Els Llombards
97
Costitx 9
96
CampusSport 10k
91
SaPobla 10
91
0
1.876
12
DT2...
Bernat Riera Mestre
1975
M
4-M40
Ses Paparres 10
265
Urban Race 11km
265
MM capdepera
193
Son servera 10k
187
Castro Lupino
186
SS Can Picafort
185
Villafranca 8 k
100
Pere Pixedis
99
Praxedis-Petra 8,5k
97
10,5 km M.Salut
96
II Milles Montuiri
94
Manacor 5
93
0
1.868
13
DF6...
Marcos Rigo Cabrer
1978
M
5-M40
Ses Salines-Colonia SJ
278
Urban Race 11km
273
Arran de Mar 10
188
Sa Riba
187
Fira Campos 12k
186
Manacor 10
184
Costitx 9
100
10,5 km M.Salut
100
Alqueria 22
97
Campanet
96
Pere Pixedis
96
La Beata
93
15
1.868
14
DN5...
Sven Van Boven
C. D. Atletas del Planeta
1979
M
6-M40
Ses Salines-Colonia SJ
273
Urban Race 11km
271
10k Palma
188
s'Hostal de Montuiri
187
Sa Quarterada
183
Espases 8
182
Galatzo
97
Puigpunyent 3,6 k
96
Milla Andratx
96
Pere Pixedis
94
4k Santanyi
93
Malalts de Turmell 6 k
93
0
1.858
15
DK3...
Ricardo Gerardo Gerardo
Motorisa Sa - Renault Tr
1974
M
2-M45
Juaneda 8km
261
Ses Paparres 10
251
Ser Runner 5k
188
10k Palma
184
Sa Riba
184
Espases 8
182
10 km Porreres 2019
100
Son servera 5k
100
Arran de Mar 5k
98
Galatzo
96
5k Binissalem
95
Malalts de Turmell 6 k
94
0
1.836
16
DG3...
Xavi Bonnín Palou
Xavi Bonnín PalmaBeach Team
1982
M
3-M35
Ses Salines-Colonia SJ
272
Feim KM
271
Espases 8
184
10k Palma
182
Castro Lupino
176
VIII Mitja Marató Porreres
167
Total Rostoll 4,6
100
Puigpunyent 3,6 k
100
Siurell 11 k
93
Yodeman
92
Cas concus
91
SaPobla 10
89
0
1.822
17
DG3...
Miquel Vila Dora
Antigrup Run
1982
M
4-M35
MM Pollença
275
Sa Llego
230
MM capdepera
193
Fira Campos 12k
190
s'Hostal de Montuiri
185
SaPobla 21
178
Campanet
100
10 km Porreres 2019
97
Tro 14km
97
PortoPetro
94
Mitja Els Llombards
92
Alqueria 10
85
15
1.806
18
DA7...
Jose Herbon Tur
Que Die Running
1975
M
7-M40
MM Pollença
261
Ses Paparres 10
255
MM Formentera
200
Arran de Mar 10
188
MM capdepera
180
Sa Riba
174
10,5 km M.Salut
95
Alqueria 22
92
PortoPetro
89
Trencadors
88
Lluc-Terra
81
Felanitx Xtrem
79
0
1.788
19
DY1...
Miquel León Matamalas
CA Porreres
1985
M
6-M30
Ses Salines-Colonia SJ
274
Urban Race 11km
270
s'Hostal de Montuiri
182
Colonia SJ-Ses Salines
172
Manacor 10
166
s'è 16km
161
Llombards 3,9k
100
Total Rostoll 4,6
95
Espases 4
92
4k Santanyi
91
Dona Santanyi
89
Cala d'Or
89
0
1.785
20
DY5...
Alfred Mus Manleu
C. Marathon Mallorca
1962
M
1-M55
Ser Runner 10k
264
Feim KM
256
Fira Campos 12k
183
Espases 8
181
SaPobla 21
178
Pla de na Tesa 7k
164
III Run 4 ELA 2019
100
Agora Portals
94
Alzheimer-reto vertical
91
Puigpunyent 7,2 K
90
Cide
88
CampusSport 10k
84
0
1.779
21
DY6...
Pedro Rossello Bujosa
Club Esportiu Es Pedal
1963
M
2-M55
Juaneda 8km
249
MM Pollença
248
VIII Mitja Marató Porreres
178
Fira Campos 12k
175
SaPobla 21
173
Manacor 10
171
III Run 4 ELA 2019
98
10,5 km M.Salut
95
Mitja Els Llombards
90
Alqueria 22
90
8 I Mig
88
AECC Mallorca
86
0
1.745
22
DG3...
Wiro Jordán Jurado
MALIFT MALLORCATRAIL
1972
M
3-M45
LX Cursa Soller
264
XIX Mitja Marató de Menorca 2019
249
MM capdepera
188
SS Can Picafort
181
Pla de na Tesa 7k
175
MM Manacor
162
Mitja Els Llombards
91
Cide
89
Trencadors
88
18k Llogarets
85
CampusSport 10k
85
Lluc-Terra
80
0
1.743
23
DG5...
Juanjo Mayans
Club Atletismo Sporting Calvià
1971
M
4-M45
LX Cursa Soller
249
Ses Paparres 10
248
Fira Campos 12k
180
Sa Quarterada
173
Mal-Pas
167
Castro Lupino
163
5km Pollença
93
5km M.Salut
93
10 k S Jordi
92
Milla Andratx
90
Manacor 5
89
3 Pins Lloseta
89
0
1.732
24
DN0...
Jesus Ramos Cabrera
Es Remugues
1964
M
3-M55
MM Pollença
251
Ses Paparres 10
241
Sa Quarterada
171
Sa Riba
170
Espases 8
168
SaPobla 21
161
Praxedis-Petra 4k
99
5km M.Salut
93
Arran de Mar 5k
91
Costitx 9
90
Dona Santanyi
90
10k capdepera
84
0
1.715
25
HD7...
Paco Ruiz Garcia
Bj Aluminox - CTC
1985
M
7-M30
Feim KM
279
SS Inca
276
s'è 16km
186
Vermada
181
VII Cursa de Sa Galleta - Inca
180
Romeria Coco
100
Villafranca 13,3 k
100
Sencelles
100
5k Binissalem
100
Milla Inca-5K
100
SaPobla 10
98
0
1.703
Publicidad
© Elitechip, 2008-2022, Todos los derechos reservados
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net